Про нас

Проект «Вечер с Яниной Соколовой» — що? як? навіщо? і чому?

Щодня в Росії виходять десятки пропагандистських ток-шоу, новин, серіалів і блогів. Залежно від «лінії партії» українці там представлені як недалекі, дурні, жадібні, кровожерливі, фашистські, божевільні, огидні істоти. Але, якщо трохи розібратися, перевірити аргументацію і поглянути на поданий факт під кутом, то в дурному світлі постають як раз ті самі кремлівські пропагандисти.

Завдання програми — пояснити тим, хто вірить в цю ахінею, що їх тримають за дурнів. Глядач, який побачить ситуацію з іншого, критичної боку, але на тій же мові, мимоволі задумається, а може і справді мене тримають за дурня. Тому ми і створили цей проект.

Щоп’ятниці виходить ролик в жанрі політичної сатири. Це сміливо, різко, але по справі. Дивлячись російські фейки, Яніна Соколова їх спростовує та пояснює глядачеві, де їх обманюють і чому шлях до Європи набагато цінніше і перспективніше, ніж шлях назад в залежність від Росії.

Послуга «Привітання від Яніни Соколової»

Шоу «Соромно!»

Це перший в Україні формат, у якому ви не побачите бутафорських соціологічних опитувань, зрежисованих оплесків глядачів і руки власника каналу у горлі ведучого. Ми такі, як ви. Я не буду лише сидіти в дорогому костюмі в студії й модерувати срач політиків. 

Я буду з’являтися там, де мене не чекають. У лікарнях, Кабміні, потязі, пенсійному фонді й Офісі президента. І питати з тих, за кого може бути соромно. Ця програма для вас і про вас. 

Цей проект — моя відповідь реаліям. І я не збираюся мовчати. Ми покажемо всіх, хто бреше, маніпулює і корупціонує. І примусимо за це відповідати» — так говорить про проект авторка шоу, журналістка Яніна Соколова. 

Проект розповідає про найбільші проблеми країни, які сталися за тиждень. 

Гості у студії — люди, які на пряму причетні до цих подій. Яніна буде виїжджати до місць, де ці проблеми сталися і до людей, які можуть їх вирішити. Це шоу не схоже на інші. Воно мінятиме життя українців.

Щосереди о 21:00 на YouTube — каналі Яніни Соколової

Прокрутить наверх